Романюк хоче, щоб квітами торгували у «підземці»

Ідеальним місцем розташування скандального квіткового ринку в Луцьку мав би стати підземний перехід.

Про це зазначив луцький мер Микола Романюк у відповіді депутату Олександру Плісецькому під час сесії, – повідомляє інформаційне агентство Волинські Новини.

«Скажіть, що ж чекає на квітковий ринок? З одного боку, шкода підприємців, яких звідти вигнала муніципальна дружина. Але, з іншого боку, жителі навколишніх будинків – проти того ринку», – звернувся обранець громади до градоначальника.

На це Луцький міський голова відповів, що його особиста позиція стосовно луцьких квітникарів уже давно відома.

«Уже внесли доповнення до плану розміщення квіткового ринку у скверик до магазину «Знання», дано відповідне доручення. А взагалі я бачу його в підземному переході, як в усіх містах, але, на жаль, переходу в Луцьку немає», – розвів руками мер.

До слова, у Луцьку неодноразово ініціювали ідеї створення підземного переходу в центрі міста – на перехресті проспект Волі-вулиця Винниченка-вулиця Словацького. Однак далі обговорення проектів на архітектурній раді справа не доходила.

Ще одним своєрідним вкладом у інфраструктуру міста мав бути підземний перехід біля торгового центру «ПортCity». Він мав сполучати супермаркет «Там-Там» із Завокзальним ринком. Замовників ПортCity звільнили від сплати обов’язкового вкладу, натомість вони повинні були збудувати цей об’єкт, аби лучани могли безпечно перетинати одне з найнебезпечніших місць.

Стихійний квітковий ринок, що знаходився у Луцьку біля магазину «Панно», перенесуть до книгарні «Знання». До цього було відомо, що у самому «серці» обласного центру торговці квітами влаштували справжні війни за місце «під сонцем». Однак, за станом на 20 липня стихійний ринок польових квітів на проспекті Волі ліквідували.