Повідомили, як відзначатимуть День незалежності у Луцьку

Через ситуацію на Сході України урочистості до Дня Державного Прапора, Дня Незалежності та 930-тої річниці Луцька урочистості будуть не надто гучними. Проте у програмі заплановані заходи різноманітного типу – спортивні, розважальні та культурні.

Про це повідомили 30 липня під час оперативної наради.

23 серпня на відзначення до Луцька запросять понад 80 гостей з усієї України та з-за кордону. Окрім церемонії підняття прапора відбудеться й Урочиста академія. Також цього дня мають відкрити пам’ятник «Волинські Герої Небесної Сотні».

Упродовж трьох днів відбуватимуться ярмарки, тематичні заходи у районах міста. Проведуть також фестиваль дзвонарського мистецтва «Благовіст Волині» та концерт карильйонної музики – комплексу дзвонів, які виконуватимуть класичну, духовну та патріотичну музику.

При вході у Центральний парк відбудеться патріотично-розважальний концерт – обіцяють виступи музикантів, ілюзіоністів, жонглерів, учасників шоу «Україна має талант» тощо.

24 серпня організують традиційну акцію «Українська вишиванка». Також планують провести мистецьку акцію «Україна – єдина!». Обіцяють також традиційне свято квітів. Окрім того, запланували велику кількість спортивних заходів, зокрема чемпіонат «Найсильніша людина України».

Повідомили також, що напередодні, 22 серпня, офіційно відкриють рекреаційну зону «Сіті-парк». Перелік усіх заходів незабаром опублікують на офіційному сайті міської ради.