Перспективи будинку для військових у Володимирі – невтішні

Будинок для військових, який зводять у Володимирі-Волинському, може стати довгобудом.

“Одна з проблем, що зовсім не в компетенції влади Володимира-Волинського, це довгобуд у вигляді 44-квартирного житлового будинку для військових. Споруда фактично готова для здачі в експлуатацію, залишилося завершити роботи в одному під’їзді”, – сказав у інтерв’ю Волинській газеті міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк.

“Станом на початок року для фінансування всіх робіт потрібно було приблизно 6 мільйонів гривень. Через девальвацію нашої грошової одиниці довелося робити експертизу. Ми допомогли військовим, і цифра на добудову станом на 1 квітня сягнула 10 мільйонів. Ніби вже вирішили, але військова фірма «Укрзахідбуд» – збанкрутувала. Знову все зупинилося…” – продовжив він.

На думку мера, було б добре передати будівлю міській владі або принаймні обласній.

“Думаю, і голова облдержадміністрації, і депутати облради знайшли б кілька мільйонів, аби добудувати житло, насамперед, для родин полеглих Героїв із Володимира-Волинського та прилеглих районів, а також інших сімей військовослужбовців!  А так спорудженням займаються військові. Й будинок перетворюється на довгобуд…” – мовив Саганюк.