Французи допомогли Волині з медобладнанням

Французькі волонтери зібрали та завантажили фуру з медобладнанням та медичними меблями, які передадуть волинським лікарням.

Про це на своїй сторінці у Facebook розповіла Наталія Соколова.

Ковельська волонтерка Наталія Соколова подякувала небайдужим французам за допомогу.

Наше вчорашнє завантаження гуманiтарноï фури для Волинськоï областi. Ми доповнили тулузьке завантаження Liudmyla Popenko, щоб прийти на допомогу лiкарням та пологовим будинкам цiєï областi.

Дуже дякую тим, хто допомiг завантажити цю фуру, незважаючи на пiзню годину (фура приïхала на завантаження о 21 год 30 хв) Французькi друзi-волонтери Фiлипп, Антуан, Рене та водiй Вадим дуже вправно та швидко завантажили обладнання та меблі», – розповіла одна з французьких активісток Діана Долс.

За її словами, завдяки допомозi державниx та приватних закладiв регiону Пуату-Шарант, волонтери змогли завантажити у фуру iнкубатор та ваги для немовлят, iнфузомати, меблi для пологових будинкiв, дефiбрилятор та рiзноманiтне обладнання для людей з обмеженою здатнiстю пересування (милицi, ходунки, iнвалiднi крiсла, медичнi лiжка тощо).

«Я дуже вдячна шпиталю мiста Сент, пiдприємству Сен-Жан Медiкаль з Сен-Жан д’Анжелi, приватнiй клiнiцi Пастера з мiста Руаян та приватнiй клiнiцi Ф’еф де Грiмуар з мiста Пуат’є за те, що вибрали саме нашу Асоціацію гуманітарної та медичної допомоги Україні для надання допомоги», – розповіла Долс.