Журналісту після критики Гунчика вручили повістку

Редактор волинського видання «Хроніки Любарта» Андрій Лучик підозрює, що йому вручили повістку через статтю про «поганого губернатора».

Адже через кілька днів після публікації його викликали до військкомату, – повідомляє PRESS-ЦЕНТР з посиланням Телекритику.

Стаття «Епоха флістерів, або чому Гунчик поганий губернатор», де проаналізовано річне перебування на посаді голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика, вийшла у виданні «Хроніки Любарта» 23 липня. А після неї головному редактору видання «Хроніки Любарта» Андрію Лучику вручили повістку з вимогою з’явитися 28 липня до військкомату.

Лучик каже, що такий збіг обставин виглядає дивним, хоча стовідсотково стверджувати, що повістка стала наслідком публікації статті про голову ОДА, не може.

Між тим, підозри у Лучика невипадкові, бо у Володимира Гунчика була ідея розмістити групу оповіщення в облдержадміністрації, щоб вона перевіряла, чи не підпадають під мобілізацію скаржники, які йдуть на прийом до голови ОДА. Також він пропонував вручати повістки у Шацькому районі. Бо, мовляв, у курортний сезон туди на Шацькі озера можуть приїхати ті, кого не змогли оповістити за місцем проживання.