«Він обов’язково до нас повернеться», – прес-секретар Єремеєва

Прес-секретар Ігоря Єремеєва Ірина Сєрова написала у соціальній мережі Facebook пост щодо ситуації, що трапилась з її керівником-нардепом.

Жінка назвала депутата сильним та непересічним, а наостанок попросила усіх молотися за його здоров’я, – пише Таблоїд Волині.

«Є люди, які живуть яскраве життя. Їх хтось називає щасливчиками, хтось – вибраними. Хтось ними захоплюється, а хтось зі злістю і ненавистю заздрить. Але однозначно, вони нікого не залишають байдужими. Їхні долі особливі і не завжди обивателям здаються логічними.

Ігор Єремєєв. Він людина такої долі. Він сильний, непересічний. Він щедрий у своїй силі. Він нікого не залишає байдужим. Слабаки і дрібні паскуди від політики і олігархату його ненавидять, тому що ніколи не зможуть стати такими, як він. Тупі обивателі гребуть під одну гребінку всіх, у кого є влада, читаючи чорнуху в ЗМІ його ворогів і горлаючи про «зраду» і «все пропало».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК З ІГОРЕМ ЄРЕМЕЄВИМ

З Ігорем Мироновичем сталася трагедія. Через такі події в долях непересічних Людей Бог розділяє душі всіх нас на «зерна й полову». І тепер кожному з цим жити. Мова ні про політику, ні про бізнес, ні про владу. Мова про душу і людські цінності, – емоційно пише прес-секретар. – Головне потім, коли в життя того, хто «кинув камінь», зненацька прийде страшна біда – згадати всі свої осудження і вчасно все усвідомити. Бо деколи навіть випадкове слово, кинуте людиною «аби щось ляпнути» може назавжди змінити хід подій в її ж житті. Тому що за все без винятку треба буде заплатити.

А всім хто усвідомлює, що сталося, будь ласка, дуже прошу – моліться про його здоров’я. Він обов’язково до нас повернеться».