У Луцьку не дали в оренду землі під скандальною автомийкою

Депутати Луцької міської ради зняли із порядку денного питання про надання в оренду землі під автомийкою на вулиці Ковельській, 128а підприємцю Петру Радченку.

Таке рішення прийняли під час сесії у середу, 29 липня.

Під час обговорення місцева мешканка Людмила Ковальчук відзначила, що мийка, яка там існує, не дає людям спокійно жити через шум. Вона нагадала, що мийка побудована у 2010 році, проте 4 роки фактично існувало нелегально під виглядом гаража.

Також вона зазначає, що ніхто не запитав у місцевих мешканців, чи хочуть вони таке сусідство. А ще нагадує, що за 70 метрів ветлікарня та захоронення хворих тварин.

Натомість власник автомийки Петро Радченко заявив, що скаржаться на мийку лише кілька людей, а не всі мешканці прилеглих будинків. Також він відзначив, що поряд не було ніяких захоронень. Ще Радченко спростував інформацію, що автомийка працювала 4 роки нелегально. Насправді вона працювала так лише близько двох років.

Депутат Павло Данильчук заявив, що за такі самовільно збудовані автомийки голосувати не варто. Ігор Поліщук натомість відзначив, що не можна давати землю під гаражі, а потім будувати автомийку і кафе.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПЕРЕТВОРЕННЯ ГАРАЖА В АВТОМИЙКУ

Депутат Тарас Бас натомість не побачив криміналу у діях Радченка, бо він викупив гаражі та провів реконструкцію. Його колега Євгеній Ткачук відзначив, що порушення дійсно є, але не можна розвалити мийку і ресторан. За його словами, в Луцьку близько 80% будинків будували із певними порушеннями.

Юрій Вега запропонував на рівні комісії зібрати всі сторони конфлікту та знайти мирне вирішення конфлікту.

У підсумку питання про продовження оренди зняли із порядку денного, щоб знайти компроміс на спеціальному засіданні комісії.