У Луцькій міськраді посварилися через порядок денний

Пропозиція депутата Романа Романюка перенести земельні питання на початок засідання призвела до скандалу під час сесії Луцької міськради.

Сперечалися про порядок розгляду питань у середу, 29 липня.

Романюк пояснив, що спочатку варто розглянути технічні питання фізичних осіб, бо потім на них може не вистачити голосів. Після пропозиції Романюка Андрій Осіпов звинуватив його у подвійних стандартах, бо земельні питання, мовляв, можуть мати корупційну складову та стосуються обмеженої кількості людей, а «загальні» питання стосуються багатьох, тому їх треба розглянути першими.

Натомість Василь Гриб відзначив, що Осіпов знову висловлює безпідставні звинувачення, бо він не може довести корупційність земельних питань. Депутат Олександр Пиза заявив, що Осіпову варто написати заяву в прокуратуру, якщо він десь бачить корупцію. Також його думку підтримав Євгеній Ткачук, який нагадав, що подвійних стандартів дотримується саме Осіпов, бо він раніше критикував олігархів, а нині увійшов в їхню депутатську групу.

Сергій Сівак запропонував перервати сесію та зібрати засідання голів фракцій, щоб не затягувати сесію балачками. Богдан Шиба заявив, що перенесення земельних питань «дивним чином» якраз перед 10 питанням, яке вніс Шиба, наштовхує на думку, що його хочуть провалити. Йдеться про встановлення меж парку на Конякіна ‒ Гордіюк. У невстановленні меж парку можуть бути зацікавлені впливові луцькі забудовники, ‒ вважає Шиба.

У підсумку міському голові Миколі Романюку довелося оголосити перерву. Потім рішенням більшості депутатів земельні питання поставили у порядку денному після восьмого.