Міліція закликає волинян повідомляти про терористів

Волинські правоохоронці закликають волинян бути пильними та повідомляти про підозрілих людей, які можуть чинити диверсії або теракти.

Про це інформує прес-служба волинської міліції.

За словами місцевих правоохоронців, ситуація в регіоні – стабільна та контрольована. Однак, міліціонери просять мешканців області звертати увагу на людей, які викликають у них підозру і можуть бути причетними до вчинення терористичних актів, диверсій та злочинів із застосуванням вогнепальної зброї.

Окрім того, просять розповідати про факти прояву сепаратизму, порушення громадського порядку, а також невідомих підозрілих осіб та авто із номерами іншого регіону. Особливу увагу просять звертати на пакети або предмети, залишені без нагляду.

«Негайно інформуйте правоохоронців про підозрілих осіб, які поводяться агресивно, мають при собі зброю чи спецзасоби, намагаються здійснити провокації та закликають до силового протистояння, розповсюджують агітацію антиконституційного характеру, намагаються проникнути до адміністративних чи громадських будівель», – йдеться у повідомленні.

Телефонувати слід у відповідні служби: 24-22-10 (УСБУ у Волинській області), «101» (Державна служба надзвичайних ситуацій), «102» (УМВС України у Волинській області), або звернутися до найближчого відділу органів внутрішніх справ.