Історія від волонтера: воїни приходили з позитивом

Рідкісний день у житті волинського адвоката і волонтера Василя Нагорного, який безкоштовно надає правові послуги бійцям, – сьогодні, 29 липня, воїни приходили до нього з позитивом.

Про це Нагорний написав у соціальній мережі Facebook.

Публікуємо його допис без змін і правок:

«Як би всі такі дні були. Сьогодні воїни приходили з позитивом. Спочатку два бійця прийшли порадитись, кому віддати свою амуніцію. Продзвонились, знайшли «страждущих»- відразу поїхали на «Нову пошту» відправляти. (Прізвищ не скажу, просили не розголошувати, хоча кортить.).

Далі зайшов, боєць 51ОМБР, інвалід війни 1 групи. Ще місяця-два назад, шукали йому з Наталкою Ариванюк та Яною Ковальчук калоприймачі, а він ледь пересувався… зараз ожив (київським медикам та його дружині повага). Душа радіє за нього, хоча попереду ще тривале лікування та операції.

Потім «печерні волонтерки» Самооборони додали позитивної енергії.

Завершився день зустріччю з нашим волинським Кіборгом (як з’ясувалось моїм однокласником). Такий, реальний мужик і воїн. Не можу сказати про що розмовляли (в основному про війну та життя), але можу запевнити, що нашим волинським «атошникам» повезло. Чому? Скоро дізнаєтесь».