«Танці на Фацевичеві»: ще одна комісія Луцькради сказала «за»

Ще одна комісія Луцької міської ради підтримала проект рішення, який викликав бурхливі дискусії в соцмережах.

Йдеться про ініціативу секретаря міської ради Сергія Григоренка присвоїти звання “почесного лучанина” керівнику поліції Києва Олександру Фацевичу, – повідомили у прес-службі міськради.

Секретар під час засідання “освітньої” комісії розповів, що цей молодий чоловік є уособленням мужності та самовідданості.

“Під час несення служби та участі в бойових діях у зоні проведення антитерористичної операції Олександр Фацевич, ризикуючи своїм життям і здоров’ям, проявив мужність, командирську рішучість, відповідальність і професіоналізм керівника. Він самовіддано виконував службовий та громадянський обов’язок перед державою та народом, подаючи гідний приклад підлеглим працівникам. За проявлені мужність та героїзм його нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня, “Табельною вогнепальною зброєю” (ФОРТ-17) та присвоєно спеціальне звання „майор міліції”, – цитує секретаря прес-служба.

Інший депутат  Григорій Пустовіт додав, що Олександр Фацевич і справді достойний цього високого звання. Йому вдалося виконати складне завдання і зберегти життя людей. Разом з тим це великий аванс, адже він ще дуже молодий.

Опісля було голосування, за результатами якого проект рішення підтримали. Останнє слово депутати скажуть під час сесії міської ради, яка відбудеться завтра, 29 липня.

Нагадаємо, присвоєння звання Фацевичу викликало гарячі дискусії. Не всі депутати підтримують цю ініціативу, а голова  “молодіжки” Павло Данильчук  запропонував зробити “почесним лучанином” айдарівця Сергія Шостака, який загинув 27 липня 2014 під час боїв за містечко Лутугіне на Луганщині.