Поляки возили на передову ліки

Польські волонтери подякували волинським активістам за те, що ті допомогли сформувати передачу військовим на передову.

Про це повідомляють у спільноті «Мeцeнaти для солдата» у Facebook.

Відтак, волинські волонтери розповіли про те, що нещодавно четверо польських рятівників-інструкторів під керівництвом Дам’яна Дуди повернулися з війни.

Поляки відвезли на першу лінію оборони ліки та гуманітарну допомогу, яку язбирали по всій Польщі.

«Наші хлопці на периметрі дуже цінять дружню допомогу і фахові інструктажі з рятування життя під час вогневого бою», – йдеться у дописі.

За словами активіста Руслана Теліпського, польська гуманітарна місія подякувала усім, хто посприяв їхній поїздці.

«Особливо дякували нашим волинянам – місцевій Самообороні (котра допакувала своїми запасами зі складу, щоби передати на передову), Konstantyn Zinkevych, Igor KoretsЕтноресторан ПАНИЧ за смачну вечерю та кільком нашим меценатам, котрі переказали мені кошти на транспортні витрати у розмірі 3000 гр. На жаль їхній джип «жере» дуже багато дизелю і тому сума витрат лише на паливо сягнула більш як 6000 гр. Так як ви здогадались, що сума покриття становить ще 3000 гр. І було б добре, якби хтось ще б зміг разом зі мною покрити кошти нашим друзям – за все їхнє добро та ризики у мене не повертається рука брати від них кошти, адже й так заощаджують на всьому, аби допомогти нашим хлопцям на передовій і беруть за свій рахунок відпустки на роботах!!! Тому у кого є нагода вислати на мою картку в Приватбанку бодай кількасот гривень щиро буду вдячний за розуміння та сприяння: 4149-6054-0028-2828»,  – пише «меценат для солдата».