Єремеєв ніколи не піарився на «людських справах», – волонтер Соколова

Волонтерку Наталію Соколову обурили нелюдські коментарі в соцмережах про нещасний випадок, який трапився з народним депутатом Ігорем Єремеєвим.

Про це вона написала в Facebook.

Публікуємо її допис без змін та правок:

Ігоря Єремєєва готують до відправки на лікування за кордон…

Читаю в соцмережах нелюдські коментарі і згадую як медичний волонтер, скільки важкопоранених хлопців вдалося врятувати, вивезти за кордон і підняти на ноги саме завдяки допомозі Єремєєва, про яку ви ніде не прочитаєте!

Ми не питали, хто ці хлопці були в житті до іх трагедії, чим жили та заробляли… Ми просто іх спасали… І жодного разу Миронович не сказав: “Ні..”

Був і літак на Ізраїль з 9 важкими майданівцями, де прийшлося наймати 3 реанімаційні бригади на австрійський борт з різних країн, щоб довести іх живими…І реанімобілі та літаки на вивоз хлопців 51 ОМБР поранених під Волновахою, і відправка у Францію Толі Устимука.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО НЕЩАСНИЙ ВИПАДОК З ЄРЕМЕЄВИМ

Згадую Київський шпиталь, кабінет головного хірурга, Єремєєв особисто з лікарями, зі мною та мамою Наталею Устимук зважував, яка клініка для Толі краще, радив Німеччину…

Знайшла фото, де він в палаті вчить нашого 20-річного десантника як користуватися подарованим айпадом. Мамі приніс золоту банківську картку.. Ви десь про це читали?? Ви бачили ці фото…

Ігор ніколи не робив піару на своїх людських, як казав, справах… Мій телефон розвивається від дзвінків родин колишніх полонених, яких вдалося витягти завдяки йому, як депутату – матері хвилюються за Єремєєва, моляться, бажають здоров’я.

Тож прошу ВАС, як просила за десятки важкопораних хлопців, ПОМОЛИТИСЯ за здоров’я Ігоря Єремєєва. Людини, батька, сина… По-людські прошу, по-християнські… І НЕ СУДІТЬ!!! На це є БОГ і СУД…