У «Новому Луцьку» кажуть, що не мають ключів від поштових скриньок

Громадський активіст Ігор Левчук зафіксував, як жінка відкрила поштову скриньку загальним ключем, який використовують поштарі, та розклала туди газети із рекламою фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк». У фонді кажуть, що ключів не мають.

Левчук написав у п’ятницю, 24 липня, у Facebook: «Щойно. Жіночка, відкривши весь ящик пошти, почала розкладати рекламу фонду Палиці. На запитання хто вона і хто дав їй право на доступ до всієї приватної кореспонденції, сказала що всі ключі, і електронні, їй видали в офісі цієї організації. Ось така в нас правова держава».

Як розповів Волинському Агентству Розслідувань виконувач обов’язків керівника «Укрпошти» на Волині Олег Гавришків, поштові скриньки перебувають на балансі «жеків» та ОСББ, тому самі поштарі за ними не доглядають і не слідкують. За його словами, на сьогодні поштарі «Укрпошти» не мають ключів до всіх скриньок, тому в деякі розкладають кореспонденцію через «одиночні» отвори.

Він стверджує, що його підлеглі ключів нікому не дають, бо й самі мусять просити їх у господарів.

Директор департаменту ЖКГ Луцької міськради Іван Кубіцький каже, що працівники ЖКП також не давали ключів представникам «Нового Луцька». Більше того, догляд за комунальними поштовими скриньками зараз фактично ніхто не здійснює, бо такі послуги не закладені у тариф за «комуналку» для мешканців. А значить грошей на догляд немає.

Тому на думку Кубіцького, ніхто централізовано ключі «Новому Луцьку» не давав. Він каже, що окремі ключі вони просто могли підібрати, адже замки на скриньках ніколи не відрізнялися «складністю». «Долю» ключів у будинках з ОСББ він не коментував.

Головний юрист фонду, депутат міськради Ігор Поліщук інформацію Левчука заперечив. Він повідомив: “…озвучена інформація абсолютно не відповідає дійсності. Фонд не володіє ключами від поштових скриньок будинків, а відповідно – нікому їх не видає”.

 

Допис Ігоря Левчука

Допис Ігоря Левчука