Волинянка у Канаді стала волонтеркою і отримує погрози від росіян

Уродженка Волинської області Анастасія Кравцова, яка стала в Канаді успішним підприємцем, сьогодні активно допомагає рідній країні.

Крім цілої армії волонтерів в Україні, є ще й «військо» наших співвітчизників за кордоном, яке відчутно допомагає нашим бійцям, – пише газета “Факти та коментарі”.

Так, в Канаді діє група «Українці Торонто».

“Українці в Канаді гостро відчувають своє коріння, і, коли в рідній країні біда, це стосується і нас. Ми з усіх сил намагаємося підтримати Україну. Вже надали матеріальної допомоги на суму 200 тисяч доларів. Зібрали медикаменти для жителів Лисичанська та Попасній, допомагаємо дитячим будинкам в Дебальцеве і Лисичанську, закупили спальники для 28-ї аеромобільної бригади”, – каже 33-річна мешканка Торонто Анастасія Кравцова.

“Під нашою опікою – солдати 95-ї аеромобільної та 24-ї механізованої бригад. А ще ми боремося за заборону трансляції російського телебачення в Канаді. Правда, поки безуспішно, але рук не опускаємо. Організували підгрупу «Майдан – Торонто» і проводимо акції протесту біля російського посольства”, – додала вона.

Мені довелося привезти в Україну військове спорядження. Через два дні після вручення його бійцям дізналася з новин, що завдяки подарунку з Торонто вдалося знешкодити групу бойовиків. Зізнаюся, побоювалася перевозити обладнання через кордон. На всякий випадок діаспора написала листа, що я везу звичайні армійські рації, – продовжує Кравцова.

“Канадські прикордонники, побачивши в моїй валізі ці пристрої, багатозначно на мене подивилися. Але почувши «пароль»: «Україна», тут же закрили валізу і без слів пропустили. А ось з російською діаспорою у нас напружені стосунки. Мені, наприклад, проколювали шини автомобіля, погрожували побити вікна в салоні …”, – розповіла жінка.