Волонтерка Тетяна Должко пішла з «ВолиньSOS»

Луцька активістка Тетяна Должко, яка півтора року займалася волонтерством, покинула волонтерську організацію «Волинь SOS».

Про це вона написала у спільноті у Facebook.

Засновниця волонтерської організації «Волинь SOS» Тетяна Должка пішла з волонтерства.

Подаємо допис без змін та правок:

«Відчуваю, що час волонтерства як такого вичерпаний, останні дні все більше відчуваю себе непотрібною та зайвою, а тим паче, непотрібною стала наша група Волинь SOS. На жаль, за цей довгий час нашої роботи та за все, що ми зробили, зараз у відповідь отримуємо лише зло та брудні плітки і найголовніше серед тих людей, які нічого не зробили та певне ніколи й не зроблять. Бо так зручніше тусити, гуляти а інших обливати брудом прикриваючи власну бездіяльність. Ну що ж, як то кажуть: “Прапор вам у руки”, а я стомилась бути центром пліток та болота, яке деякі розводять задля розваги чи-то заздрості.

За цей тиждень максимально порозсилаєм усі посилочки на фронт, все що придбали нашим солдатам, викладемо всі звіти, щоб бути чистими перед тими, хто нам довіряє і допомагає (хоча ми завжди були чесними перед вами, не знаю, що зараз дало вам підставу не довіряти…)
Особливо недовірливих запрошую до себе додому на чай-каву, щоб на власні очі побачити як живуть на «відкати та на вкрадене» волонтери, як живуть їхні діти, особисто зможете оцінити мою (точніше не мою, а орендовану) житлову площу та автогараж (правда міфічний, але десь в чиїйсь уяві він таки живе).

Надалі я не можу волонтерити в повному обсязі за відсутності підтримки як моральної та матеріальної, фінансової, свої власні резерви я вже вичерпала. А сім’ю то треба годувати та вдягати. Як не банально, але настав час повноцінно працювати та заробляти гроші) Тому у волонтерстві обмежусь допомогою окремим сім’ям учасників АТО, переселенців та окремим солдатам, яким довіряю і які по-справжньому воюють, але на цей раз не публічно. Колись хлопці повернуться з фронту і розкажуть вам, чим і як я їм допомагала. А поки даю волю вашим домислам та фантазіям.

Якщо хтось із моїх волонтерів матиме бажання продовжити існування групи – буду рада такій ініціативі, можливо у вас вдасться краще, ніж то було в мене.

Якось так…

І вибачте всі і кожен окремо, за все погане, що можливо я вам вчинила чи можливо за все хороше чого не зробила. Точно то все було не зі злості…» – повідомила Должко.

Снимок Снимок2