У Луцьку переплатили за ремонт проспекту Перемоги, – депутат

Депутат Луцької міськради Ігор Поліщук заявив, що за проведення ремонту дороги на проспекті Перемоги в Луцьку департамент ЖКГ Луцької міськради заплатив 940 тисяч гривень. Хоча були пропозиції провести його за 530 і 540 тисяч гривень.

Про це він заявив під час засідання «бюджетної» комісії Луцької міськради у понеділок, 27 липня.

Поліщук стверджує, що послуги оплатили таким чином, щоб обійти тендери, тобто поділили дорогу на частини, ремонт кожної із яких обійшовся менше 1 мільйона.

Натомість депутат Олександр Пиза поцікавився, яка репутація та якість робіт були у підприємств, що пропонували 530 та 540 тисяч. Поліщук відповів, що особисто не вникав у це, проте аналіз проводили державні структури.

Щоб уникнути таких порушень, Ігор Поліщук пропонує посилити контроль за позатендерними закупівлями. Для цього він пропонує готувати для таких закупівель службову записку. Читати більше про цю ініціативу “Нового Луцька”.

Депутат Іван Корчук заявив, що підтримає рішення про запровадження службових записок лише, якщо комунальні підприємства готуватимуть їх щодо бюджетних, а не власних коштів. Проте він вважає, що це «додаткова писанина».

Натомість Юрій Корольчук відзначив, що для проведення тендерних процедур вже і так багато документів, тому ще одна записка додасть «бюрократії». Із ним погодилася і заступник міського голови Лариса Соколовська.

У підсумку члени «бюджетної» комісії так і не визначилися, чи підтримати пропозицію «Нового Луцька». Для підтримки проекту рішення забракло голосів.ю