Тіла загиблих у Польщі українців привезуть додому

Тіла п’яти загиблих українців у ДТП у Польщі завтра, 28 липня, доправлять на Батьківщину.

Про це повідомляють УНН з посиланням на консула Посольства України у Польщі Світлану Красу.

“Завтра відправлять тіла п’яти загиблих до України, тобто у другій половині дня вони уже будуть на Батьківщині”, — повідомила консул.

Краса додала, що наразі двох осіб уже виписано із лікарень, а ще 15 поки лишаються у стаціонарах. Декілька з них поки непритомні.

“У суботу ми відвідували важкохвору у реанімації. Її готують до операції. У середу плануємо знову відвідати”, — повідомили у Генконсульстві.

Також у Генконсульстві нагадали, що всіляко сприяють родичам, які хочуть приїхати до постраждалих у ДТП — їм оплачують дорогу та сприяють у швидкій видачі віз.

“До нас також уже телефонували ті громадяни, які отримали незначні пошкодження та вже повернулися до роботи та свого нормального життя, як у Польщі, так і в Україні”, — додала Світлана Краса.

Як повідомлялося, 23 липня близько 6-ї години ранку за варшавським часом автобус з українською реєстрацією, в якому знаходилось 49 осіб, потрапив у ДТП на відтинку державної автомобільної дороги № 17 “Люблін-Варшава” в селі Гужно-Колонія біля Гарволіна Мазовецького воєводства.

Автобус прямував з Івано-Франківської області у Варшаву.