Субсидії отримали понад 40 тисяч волинян

За отриманням субсидії звернулося понад 46 тисяч волинян – понад 40 тисяч з них вже користуються субсидіями. Також спростили порядок отримання субсидії.

Про це розповіла начальник департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод під час оперативної наради в стінах Волинської ОДА 27 липня.

«Робота з надання субсидій в області відпрацьована і схема надання субсидій розроблена», ‒ зазначила вона.

Вона повідомила, що з 1 травня за призначенням субсидій звернулося 46 500 громадян. Станом на 4 липня 40 тисячам призначили субсидію – це 83% від загальної кількості поданих заяв.

«Перший етап надання субсидій завершено», ‒ сказала Оксана Гобод та додала, що уряд знову спростив схему отримання субсидій – тепер необхідно надавати довідку про доходи за 3 останні місяці ( а не за останній рік, як раніше), а також відмінено санкції за помилки в заповненні документів. Також у декларації про доходи треба тепер вказувати лише суму доходу та джерело.

Серед новинок і те, що у доходи не будуть враховуватися доходи від депозитів. Також не враховуватимуть виплати, які отримують багатодітні матері. Основні виплати (в тому числі одноразові виплати), які отримують військовослужбовці, що воюють на Сході України, не будуть враховуватися до сукупного доходу громадян.

Оксана Гобод повідомила, що «розраховують», що в опалювальний сезон за субсидією звернуться ще понад 40 тисяч громадян.