Нововолинськ: подробиці нічного масового бойовища

У ніч із суботи на неділю у відпочинковому комплексі “Три бобри”, що поблизу Нововолинська, сталося “велике побоїще”.

Із посиланням на власні джерела про подробиці масової бійки написав Нововолинський інформаційний портал.

Компанія відпочивальників із Червонограда приїхала релакснути у “Три бобри”. А щоб ніхто не тривожив, орендували заклад на кілька днів.

У суботу близько півночі до комплексу підтягнулася місцева “золота” (кримінальна себто) молодь напідпитку. Компанія часто гостювала у цьому закладі. А тут раптом – чужі відпочивальники. Один із нововолинських молодиків почав суперечку з дівчиною – червоноградською гостею. Слово за слово – і за дівчину довелось заступатися знайомому.

«Кулаком, звісно. І пішло-поїхало…» – пише видання.

З мікроавтобуса висипало кількадесят молодиків з битками, між двома компаніями почалося побоїще. Летіло все: посуд, стільці, начиння… А охорону не викликали. Заклад, як виявилось, не має охорони.

О пів на першу ночі хтось зателефонував до міськвідділу міліції, там передали все до Іваничівського райвідділку. Міліціянти прибули через півгодини; нововолинська компанія почала завантажуватись в авто. Іваничівські правоохоронці викликали на підмогу нововолинських.

Зрештою, ніхто з постраждалих не захотів писати заяву про злочин. Міліція задокументувала хуліганство і супроводжувала переляканих червоноградських гостей аж до рідного міста.

В сухому залишку – забійні рани, черепно-мозкові травми, переломи пальців, забійні рани. У всіх – підозра на струс головного мозку (бо відмовились від госпіталізації). До Нововолинської міської лікарні звернулись троє червоноградців і п’ятеро нововолинців.

Сьогодні два табори відпочивальників оговтуються і пишуть взаємні заяви до міліції.