Ми вчилися довіряти один одному, – волинський міліціонер про патрулювання на Сході

Боєць зведеного загону волинських міліціонерів чергової частини УМВС в області розповів, як патрулював спокій на Сході країни.

Про це повідомляє прес-служба волинських правоохоронців.

У відрядження на війну 40-річний міліціонер з Волині Андрій Моргун поїхав у свій День народження минулого року.

За його словами, він як начальник чергової частини, мусив особистим прикладом показати своїм колегам, як потрібно виконувати громадянський свій обов’язок. Дислокувався міліцейський загін у Краматорську.

«Ми виконували завдання з охорони громадського порядку, несли службу на блокпостах, де перевіряли та здійснювали контроль за рухом автотранспорту, а також перевіряли документи в осіб, які перебували в розшуку та підозрілих осіб, які могли б бути причетними до вчинення злочинів або ж сприяли діяльності незаконним збройним формуванням. Виявляли факти незаконного перевезення вогнепальної зброї, вибухових речовин та боєприпасів», – пояснив правоохоронець.

Зважаючи на те, що блокпости були пропускними пунктами, відповідно усі, хто проходив або проїжджав через них, ретельно перевірялися.

«Ти не знаєш, які наміри у пасажирів зупиненого автомобіля і що вони везуть. Головне, аби нічну тишу на блокпосту не розривали звуки спрацьованих «розтяжок». А ще у зоні АТО для водіїв, які пересуваються в нічний час, існують певні правила: в’їжджаючи на блокпост, автомобілісти повинні вимикати світло фар, вмикати аварійний сигнал і світло в салоні транспортного засобу. Але багато з них цими вимогами нехтували. До того ж, люди, які їдуть вночі, викликають підозру», – згадує Моргун.

Волинські міліціонери затримали людей, які підозрювались у зв’язках із сепаратистськими угрупуваннями, а також тих, хто незаконно перевозили боєприпаси та наркотики.

За словами міліціонера, вони вчилися довіряти один одному, бути впевненим у плечі колег.

Також чоловік розповів про волонтери та музиканти із Ковельщини Микола Більшевич, Василь Марчук і Степан Петрусь, які відвідали їх з концертом.

1 2