Луцьк: волонтерки стали фотомоделями

Волонтерки із благодійної ініціативи «Добрі справи» спробували себе у ролі моделей, щоб привернути увагу до своєї діяльності та збору коштів на потреби бійців, котрі нині захищають Україну на Сході.

Про це інформує «Волинська правда».

Зауважимо, що «Добрі справи» – це благодійна спільнота, що займається прийняттям і реалізацією речей від небайдужих громадян з метою для потреб воїнів та медперсоналу, що перебувають або перебували в зоні АТО, або членів їх сімей. Система проста: ви приносите певну річ на в шоурум на вулиці Йова Кондзелевича, 2, інші люди, завітавши сюди її купують, а кошти йдуть хлопцям на Схід. У дівчат уже навіть був тисячний лот.

За період існування «Добрих справ» було зібрано 60 тисяч гривень. Ці кошти були використані на різні благі справи: від купівлі найнеобхіднішого – шкарпеток і нижньої білизни для хлопців і до використання грошей для лікування бійців, волонтерів та медиків, котрі постраждали під час протистояння на Сході.

Зазначимо, у «Добрих» речах можна знайти не лише одяг, але і аксесуари, книги, м’які іграшки тощо. Волонтери влаштували у Луцьку своєрідний «магазин добра».

Щоб ще більше привернути увагу до своєї справи, волонтерки із «Добрих справ» вирішили пофотографувати усі літні сукні, котрі принесли на продаж небайдужі лучани. До того ж свою справу пані роблять у мережі Інтернет, а там трішки важко визначити, підходить тобі розмір тієї чи іншої одежини.

Ідея виникла спонтанно і спочатку панянки вирішили запросити моделей, але трішки помізкувавши, вирішили стати ними самі. Таким чином, зрілі і юні волонтерки ще вирішили подолати свої комплекси і страхи перед камерою.

Для «показу» обрали локацію перед будинком луцького скульптора, який ще знаний як Будинок із химерами. Попри зівак, які не розуміли, що відбувається, дівчатам вдалося сфотографувати із п’ять десятків суконь, які уже можуть придбати лучанки.

Додамо, що до кожної сукні волонтерки обирали аксесуари, прикраси, взуття та сумки із запасів «Добрих справ». Макіяжем для жінок та дівчат опікувалася одна із волонтерок.

Восени вони планують влаштувати гаражний розпродаж, аби продати і демісезонні речі.