Історія від волонтера: рятувати життя вчили під вогнем мінометів

Польські інструктори, які на східному фронті навчали бійців рятувати життя під час вогневого бою, потрапили навіть під мінометний вогонь.

Про це у спільноті «Наш Луцьк» у соціальній мережі Facebook пише волинський волонтер Руслан Теліпський.

Подаємо допис без змін:

«Кілька днів тому повернулись з зони АТО наші польські друзі – рятівники-інструктори під керівництвом Дам’яна Дуди! На жаль не міг про це говорити наперед аби не наражати польську групу в кількості 4 осіб на додаткову небезпеку, адже їхали вони на перші лінії нашої оборони… А тепер можу й доповісти! Тішимось, що все пройшло добре і цього разу. І хоч польська група потрапила в одному з прифронтових міст навіть під мінометні обстріли – все скінчилось благополучно!!!

Поляки привезли з собою для бійців на передову знову забиту машину під зав’язку гуманітарною допомогою та медичними речами, які збирали по всій Польщі. Наші хлопці на периметрі дуже цінять дружню допомогу і фахові інструктажі з рятування життя під час вогневого бою. Поляки щиро дякують усім, хто посприяв їхній виправі, особливо дякували нашим волинянам – місцевій Самообороні (котра допакували своїми запасами зі складу, щоби передати на передову), Konstantyn Zinkevych, Igor Korets, Етноресторан ПАНИЧ за смачну вечерю та кільком нашим меценатам, котрі переказали мені кошти на транспортні витрати у розмірі 3000 гр.

На жаль їхній джип «жере» дуже багато дизелю і тому сума витрат лише на паливо сягнула більш як 6000 гр.

Так як ви здогадались, що сума покриття становить ще 3000 гр. І було б добре, якби хтось ще б зміг разом зі мною покрити кошти нашим друзям – за все їхнє добро та ризики у мене не повертається рука брати від них кошти, адже й так заощаджують на всьому, аби допомогти нашим хлопцям на передовій і беруть за свій рахунок відпуски на роботах!!! Тому у кого є нагода вислати на мою картку (Руслан Теліпський) в Приватбанку бодай кількасот гривень щиро буду вдячний за розуміння та сприяння: 4149-6054-0028-2828»