Героя-айдарівця хочуть зробити «почесним лучанином»

Депутат міської ради депутат, керівник «Народного Контролю» Волині Павло Данильчук запропонував зробити почесним громадянином Луцька Сергія Шостака (на фото).

Таку пропозицію він озвучив на комісії з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

23 липня під час засідання комісії секретар міської ради Сергій Григоренко розповів, що щороку в серпні присвоюють звання почесного лучанина. Вони із міським головою пропонують надати таке звання начальнику патрульної служби Києва Олександру Фацевичу.

На думку Павла Данильчука рішення міського голови та секретаря є поспішним. Водночас депутат погодився, що завдяки своїм подвигам Олександр Фацевич став відомою особистістю, але його бойовий шлях ще триває, до того ж він створює нову поліцію у Києві.

Натомість, сам Фацевич, за словами Григоренка, від «почесного громадянина» відмовився.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО СЕРГІЯ ШОСТАКА

«Сергій Шостак воював в батальйоні «Айдар», врятував багатьох людей, та, на жаль, загинув під час однієї з диверсійних операцій. Вважаю, що таке рішення було б зрозуміліше для багатьох лучан», – пояснив Павло Данильчук.

Він додав, щодо присвоєння звання почесного громадянина Луцька потрібно винести на громадське обговорення або голосування на одному з інформаційних порталів Волині.

Лучанин Сергій Шостак загинув 27 липня 2014 під час боїв за містечко Лутугіне на Луганщині. Сергій Шостак мав досвід роботи у луцькій міліції. Командував відділенням оперативного реагування взводу «Беркут». Брав участь у бойових діях в Косово. Мав звання старшого прапорщика міліції, нагороджений подяками, медалями за відзнаку в службі ІІІ та ІІ ступенів, відзнаками МВС «Почесний знак МВС України», «За миротворчу діяльність». Поховали Сергія Шостака на міському кладовищі в Гаразджі.