Олександр Фацевич приїде на Бандерштат

На гутірковій сцені фестивалю Бандерштат чекаємо керівника патрульної поліції Києва Олександра Фацевича.

Про це повідомили у прес-службі фестивалю.

Олександр Фацевич – український військовий, десантник, нині голова патрульної поліції Києва. Військова справа для Олександра Фацевича не нова, адже походить він з родини військових. Почав він свій шлях із навчання у Волинському ліцеї з посиленою фізичною підготовкою, куди пізніше повернувся вже в якості викладача. Але перед цим був Одеський інститут сухопутних військ та служба за контрактом в Миколаєві на посаді командиру взводу 79 аеромобільної бригади.

З початку російської агресії на сході Олександр Фацевич очолює спецпідрозділ «Світязь». Перше бойове хрещення рота отримала у боях під Іловайськом. У грудні 2014 бійці «Світязя» під командуванням Олександра Фацевича були направлені під Вуглегірськ.

30 січня 2015 під час наступу сепаратистів на Дебальцеве, бійці спецпідрозділу опинилися в оточенні. Три дні тримали оборону, після чого з боєм вирвалися з оточення, вивівши з собою бійців ЗСУ – без втрат, виносячи поранених і зброю.

ЧИТАТИ ІНТЕРВ’Ю З ОЛЕКСАНДРОМ ФАЦЕВИЧЕМ

Наразі Олександр Фацевич призначений головою нової патрульної поліції Києва. Нові полісмени почали свою роботу з кінця червня і вже встигли отримати великий кредит народної довіри, адже люди розуміють необхідність та важливість змін в роботі саме поліцейських структур. Сам Олександр говорить, що дуже важливо в ці часи довести собі та всьому світу, що український народ здатен не тільки воювати, а й будувати сильну, демократичну та незалежну державу, не зважаючи на складне економічне становище та військові дії.

“Тому чекаємо гутірку, щоб почути від Олександра Фацевича бачення військових дій зсередини та подальші зміни в роботі поліцейських”, – кажуть в прес-службі фесту.