Нардеп з Волині поїхав на вибори в Чернігів

Народний депутат Ігор Гузь поїхав з колегами на вибори в Чернігів, аби допомогти не перетворити мирне місто на Мукачеве.

“Ми не за редиску і не за гречку, ми за те аби там бардаку в день виборів не було”, – написав він у Facebook.

Нагадаємо, у Чернігові в неділю відбудеться голосування, за результатами якого оберуть народного депутата України.

Також Гузь пригадав, як в квітні 2004 року їздив на вибори в Мукачевому. Тоді обирали міського голову.

 

А тепер трохи історії. Колись я вже бачив подібні вибори в мирному місті які закінчилися стріляниною, мордобоєм, викраденими бюлетенями ну і взагалі великим шухером на всю країну. Це вибори міського голови саме в Мукачево де мені довелося побувати у квітні 2004 року.

Буквально один епізод який врізався на все життя. Значить перебуваю я на виборчій дільниці в якості офіційного спостерігача. Ще декілька надійних хлопців зі мною. Все ніби мирно та чемно, голосування завершене, бюлетені готові до підрахунку. Виходжу на двір і бачу юрбу, приблизно чоловік 80-90 яка рухається до дільниці, всі спортсмени, біти в руках, у багатьох травматична зброя.

Я забігаю в приміщення, здіймається переполох, закриваємо двері. Всі на вухах, члени ДВК, декілька міліціонерів, два депутата парламенту, тоді з обойми Ющенка. Починаються переговори, розмова триває хвилини три-чотири і тут бац, братва знадвору пішла в наступ, ламають двері, б’ють вікна. Ми в їхнє кодло стільцями, підпираємо лавками. Короче депутати на підлозі, скло багатьом нашим хлопцям порізало руки, обличчя. Скрізь кров …

Я був молодий, гарячий, скумекав, що братва рветься до бюлетенів. Хапаю їх сам, кидаю в якийсь мішок і втікати, вони за мною. Якось відкрив двері до спортзалу, виліз на вікно, на рівні третього поверху і чекаю. Забігають. Починають шукати, але не знають де вмикається світло. А я в цей час сиджу на вікні, скрутився в калач. Спробував чи вікно відкривається і чи можна пригнути. Ніби все гаразд, але ж висота, ноги/руки поламаю. Але братва так і не помітила мене. Так на нашій дільниці бюлетені лишилися цілими…

Та вся історія закінчилися грандіозним скандалом і дала зрозуміти, що Кучма/Янукович не дадуть по чесному провести президентські вибори. Це був сигнал для опозиції, що тільки з допомогою спротиву можна здолати банду. Ну принаймні у всіх нас, тоді молодих та гарячих була така думка.

Так от я все це до того, що таких подій у Чернігові нам не потрібно, для того і їдемо. Сподіваюся все буде добре)