На Волині спіймали нелегалів з Африки

У міжнародному пункті пропуску «Ягодин – залізнична станція» прикордонники Луцького загону спільно із працівниками СБУ затримали трьох вихідців із Західної Африки.

Двоє з них намагались виїхати із України по чужим документам, ще один іноземець, громадянин Бельгії, був організатором цього вояжу, – повідомляє IA ZIK з посиланням на Держприкордонслужбу України.

У пункті пропуску на кордоні всі іноземці представили на паспортний контроль ID-картки громадян Бельгії, мовляв, що їхні паспорти під час подорожі були вкрадені в Києві. Прикордонний наряд з перевірки документів відразу виявив, що дві з них не належать пред’явникам.

У подальшому правоохоронці встановили, що 37-річний громадянин Бельгії, виходець з Гани, декілька днів тому приїхав до України з туристичною метою. Під час особистого огляду у нього було виявлено дійсний паспорт, який нібито вкрали в столиці. А от 18-річний юнак та 27-річна дівчина швидко зізнались, що є громадянами Гани та намагалися за допомогою свого земляка, з яким зв’язались по Фейсбуку, потрапити до Німеччини.

Наразі встановлюються особи мігрантів та з’ясовуються всі обставини правопорушення.