Лише здається, що 400 тисяч це багато, ‒ Новарчук про гроші на паркан

Директор КП «Ласка» Богдана Новарчук не бачить об’єктивних причин для ліквідації підприємства. Водночас паркан, який обійдеться місту в 400 тисяч гривень, є необхідною умовою існування підприємства, переконує вона.

Про це вона повідомила під час прес-конференції 24 липня.

Богдана Новарчук здивована проектом рішення Луцькради про ліквідацію КП «Ласка». «Ми вважаємо, що немає об’єктивних причин на ліквідацію підприємства», ‒ зазначила Новарчук. Вона додала, що підприємство працює добре, що підтверджує звіт про його роботу.

Рішення про ліквідацію, на її думку, базується на «особистій образі чи політичних інтригах», які їй невідомі. У рішенні про ліквідацію не вказано, куди мають подіти тварин, які зараз знаходяться на КП «Ласка».

Водночас, сама директор не бачить об’єктивних причин для ліквідації підприємства, яке обслуговує усю Волинську область. Вона припускає, що причиною є паркан за 400 тисяч гривень. Але 2-метровий бетонний паркан зі звукоізолюючою пластиною навколо території підприємства, за її словами, є необхідною умовою існування підприємства. До того ж, фірма «Форест Україна», яка виконує роботи, і так зробила значну знижку, ‒ переконує посадовець.

Богдана Новарчук каже, що насправді вартість паркану ще вища – близько 600 тисяч гривень, але фірма «Форест Україна» «пішла назустріч» і виконає роботи за 400 тисяч гривень.

«Лише здається, що 400 тисяч гривень це багато. Але лише бетону необхідно 2 куби, а ще стовпці, робота тощо», ‒ додає вона.

Зведення паркану вже розпочали і до 5 серпня закінчать будівництво фасаду. Закінчити паркан планують до вересня.