Ковель: медиків «накрили» на «продажі» інвалідності

Голова Ковельської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії у змові з п’ятьма членами цієї ж комісії на системній основі отримували хабарі за видачу висновків МСЕК щодо встановлення групи інвалідності.

Задокументували факт правоохоронці 23 липня 2015, ‒ повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

До складу групи увійшли: голова комісії, лікар-хірург, лікар-терапевт, медичний реєстратор та старша медична сестра МСЕК. Зловмисники на системній основі вимагали та отримували хабарі від громадян за безперешкодне призначення груп інвалідності загальних груп захворювання та продовження строків дії групи інвалідності.

Всього задокументовано понад 20 фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди на загальну суму понад 30 тисяч гривень.

Раніше за даним фактом слідчим управлінням УМВС відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 КК України ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України.

Правопорушникам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Наразі вирішується питання про оголошення підозри правопорушникам.