Ковель: членів медичної комісії взяли на хабарі, ‒ ЗМІ

Четверо працівників Ковельської міжрайонної медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) «погоріли» на хабарі.

Про це з посиланням на власні джерела повідомляє Kowel.com.ua.

Сума хабара і прізвища медичних спеціалістів поки що не розголошуються. Ковельська МСЕК, яку очолює лікар-невропатолог Сергій Кухарук, знаходиться на першому поверсі будівлі стоматологічної поліклініки на вулиці Незалежності, проводить медико-соціальну експертизу особам, які звертаються для встановлення інвалідності, є самостійним спеціальним закладом, що не входить до структури міськрайонного територіального медичного об’єднання (МТМО).

На Волині це уже не перший такий випадок. У квітні 2014 року правоохоронці затримали «на гарячому» під час одержання хабара голову Луцької міської медико-соціальної експертної комісії та двох її колег. Загалом підтвердилося 25 епізодів злочинної діяльності експертів, які «заробили» майже 23 тисячі гривень на інвалідах.

Вироком Луцького міськрайонного суду голові МСЕК призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі з конфіскацією майна, а обом підлеглим ‒ 4 роки позбавлення волі зі встановленням 2-річного іспитового строку. Усіх трьох позбавлено права 3 роки обіймати посади в закладах охорони здоров’я.