Директор КП «Ласка» похвалилася успіхами підприємства

Директор КП «Ласка» Богдана Новарчук розповіла, що підприємство вперше у 2015 році отримало майже 20 тисяч прибутку.

Про це вона повідомила під час прес конференції 24 липня.

Богдана Новарчук «похвалилася» результатами роботи КП «Ласка», зазначивши, що у період, коли у місті працювали гицлі, у Луцьку було понад 5000 безпритульних тварин. Безпосередньо перед початком роботи підприємства їх було понад 3000.

Луцьк , за її словами, – серед лідерів з відлову безпритульних тварин. Тому представники інших міст навіть приїжджають на КП повчитися. Зараз у Луцьку зареєстровано 779 безпритульних тварин.

За її словами, два роки тому перед початком роботи «Ласки» Луцьком розгулювало утричі більше безпритульних тварин. Новарчук повідомила, що підприємство за минулий рік прилаштувало 1024 тварини, а за перше півріччя цього року віддало в добрі руки 568 тварин.

До того ж, за її словами, якість роботи підприємства контролюють колеги з Польщі та Великої Британії. Новарчук додала, що польські колеги навіть зробили «Ласці» зауваження про «перегодовування тварин».

«Завдяки спонсорській допомозі харчування тварин не лягає на плечі міського бюджету», ‒ додала директор комунального підприємства.

Вона повідомила, що цьогорічна за перше півріччя підприємству вдалося отримати прибуток 19,9 тисячі гривень. Водночас Новарчук зазначила, що до кінця року «ситуація ще може змінитися». Проте штату недостатньо – позмінно працює лише два ловці, тому на виклик мусить їхати ще й ветеринарний лікар, а іноді виїжджати доводиться навіть директору.