Бандерштатівці допомагатимуть військовим

З 31 липня по 2 серпня у Луцьку проходитиме Всеукраїнський фестиваль «Бандерштат».

Цього року, як і завжди, організатори дивуватимуть цікавими ідеями, гучною музикою та атмосферою, що заворожує. Однак новинкою цьогорічного заходу стане створення спеціально облаштованої «Весь світ уже давно бореться за сортування сміття, зупинення вирубки лісів та розумне використання природних ресурсів. Україна ж поки на цих питаннях не акцентувала особливої уваги. Зараз ми крокуємо в Європу, тож потрібно починати жити як європейці, наприклад не викидати у смітник використані батарейки чи пластикові пляшки. Аби підняти ці важливі для кожного теми ми й вирішили приєднатися до організації фестивалю. Кожен бажаючий зможе отримати вичерпну інформацію про необхідність економії природних ресурсів, можливість використання сонячної енергії, а також долучитися до наших еко-ініціатив», – розповідає прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

Еко-поляна діятиме протягом трьох днів за головною сценою фестивалю. В її рамках

  • збір та утилізація пластикових пляшок та кришечок (окремо);
  • підзарядка гаджетів від сонця;
  • лекції на тему енергозбереження;
  • збір використаних батарейок;
  • обмін використаних лампочок на нові;
  • продаж портативних ліхтариків;
  • виставка сонячних зарядних пристроїв
  • благодійних ярмарок.

«Екологія – це не основний напрямок нашої діяльності на фестивалі. Зараз досить болючими є усі питання, що пов’язані із АТО. Тож ми хотіли показати, що однією справою, наприклад сортуванням сміття, можна допомогти й нашим солдатам. Ми долучилися до ініціативи благодійного фонду «Овес» тож займатимемося збором кришечок та пластикових пляшок. Ця сировина перероблятиметься та буде направлена на виготовлення протезів і їх частин для воїнів АТО. Крім того, на «Бандерштаті» запланована організація виставки-продажу виробів волинських майстрів, а усі виручені кошти будуть націлені на забезпечення потреб наших військових», – додає Вікторія Дворак.

Зауважимо, що еко-поляна організована спільними зусиллями ВОГО «Фундація розвитку громад», «Української Софтверної Компанії» та «SETECH».

Бандерштат-2015

територія фестивалю Бандерштат-2015