Війна за таємний договір з «Луцьктеплом» триває

Виконавчий комітет Луцької міської ради не погодив публікацію договору на давальницьку сировину між ТзОВ “Західна теплоенергетична група” і ДКП “Луцьктепло”.

Про це пише член виконком Богдан Климчук у Facebook.

“З кожним засіданням міськвиконкому все більше переконуюсь, що заступник мера Тарас Яковлєв був правий, стверджуючи, що котельня на 40-му кварталі належить 50 на 50% Єремеєву і Палиці. А це 30% тепла у місті!” – написав він.

За його твердженням, договір приховують. Щоб його відкрити він вніс відповідний проект рішення, однак той не набрав достатньої кількості голосів.

“…як на диво лобісти Романюка (группа Єремєєва) разом з ударівцем Євтушиним і представник Палиці Тиводар не голосували за оприлюднення даного договору для громадськості. Головний міліціонер міста Муковоз за проект солідарно теж не голосував. Сувпадєніє? Романюк розуміючи, що рішення не пройде, вирішив схитрити. Щура Михайла Васильовича фізично в залі не було. P.S. А найцікавіше, що відеозаписів 2-х останніх засідань міськвиконкому на сайті Луцької міської ради немає”, – написав Климчук, маючи на увазі: якби Щур проголосував “за”, то проект рішення пройшов.

На чергове засідання комітет Климчук з Олегом Бондаруком готують проект рішення щодо оприлюднення договору на давальницьку сировину між комунальним підприємством “Луцьктепло” і “Західною теплоенергетичною групою”.

“Ми маємо знати, за що платимо гроші Луцьктеплу і олігархам, а від нас це приховують!” – закликав він.

10409505_1008646395842717_6098707254659767216_n