У Луцьку пошуміли футбольні уболівальники

Понад сто футбольних фанатів організували марш від Замкової площі до стадіону “Авангард”, де відбудеться матч “Волинь-Шахтар”.

Ходу організували 23 липня.

Понад сто фанатів, серед яких і дівчата, розтягнувши попереду банер Волині рушили із Замкової площі  у супроводі міліції та “Варти порядку”. Маршрут пролягав через вулиці Кафедральну, Братковського, Лесі Українки, проспект Волі, вулицю Шопена та проспект Перемоги.

Перед колоною уболівальників рухалися міліціонери, які зупиняли рух автівок на вулицях, через які пролягав маршрут.

Фанати були одягнені у білі футболки та мали багато символіки, переважна більшість з якої свідчила про відданість “Волині”

Хода супроводжувалася стуканням у великий барабан і патріотичними та футбольними речівками, звуки яких було чутно за десятки метрів.

Серед іншого скандували “Слава Україні! Героям слава!” , “Донецьк – це Україна!” та “Волиняни – до перемоги!” тощо. Виконали фанати також  “Червону руту” та відому пісню про Путіна.

Не забули фанати і про традиційні футбольні атрибути – димові шашки та фаєри, які палили у декількох місцях, добряче “задимівши” місто.

Люди на вулицях зупинялися подивитися на фанатів, дехто фільмував та фотографував їх, а найазартніші перехожі приєднувалися до маршу.  Щоправда, така ініціатива викликала позитивні емоції не у всіх – деякі жінки хапалися за серце, пояснюючи, що шум і вибухи нагадали їм про війну.