У Луцьку – 875 «теплоандонів»

875 лучан не платять за гарячу воду і тепло та боргують понад 10 тисяч гривень кожен. Їх нарікли “теплоандонами”.

До такого словотвору у Facebook вдався громадський активіст Сергій Чуріков.

“А разом більше 15 млн., що складає близько половини усієі заборгованості населення перед “Луцьктепло”… А давайте іх усіх дружно пошкодуємо! Важкі часи. Не будемо скупитись і скинемось для них – всього 30 млн. З бюджету міста (спільної кишені лучан) оплатимо заборгованість “Луцьктеплу”?” – іронічно пише він.

” Я проти. Ці люди “теплоандони”. “АвтоАндони” (ті хто порушують правила ПДР) теж мають вагомі причини, чому вони припаркуються на пішоходному переході (паливо дороге, не можу заплатити за стоянку, коли більше пройду, спалю зайві калоріі). Мої пропозиціі на міськвиконкомі сьогодні – “злісним” неплатникам, в склад сім’і якого входять здорові, працездатні чоловіки давати повістки до війська. Механізм – в комісіі по комунальній заборгованості включити представника військомату та Самооборони”, – додав Чуріков.

В армії боржник отримає хоч і невеликий, але стабільний дохід. Крім того, якщо немає звички платити комуналку, то хоч пільги отримає після служби. Так, служба у війську є священим і почесним обовязком кожного Украінця і повістка не повинна бути покаранням”, – написав він.