7-місячному хлопчику з тяжкою формою епілепсії шукають гроші

Луцькі лікарі не можуть зрозуміти, що з 7-місячним хлопчиком. Дитина не реагує на зовнішні подразники та потребує термінової діагностики закордоном.

Про це повідомили у спільноті, присвяченій лікуванню малюка у Вконтакте.

Анатолій Сизюк з Луцька у свої 7 місяців втратив здатність реагувати на зовнішні подразники: іграшки, звуки, хлопчик не сидить, не тримає голову, а також зупинився у розвитку.

Хлопчик хворіє тяжку форму епілепсії, попередній діагноз – рання міоклонічна енцефалопатія. Він страждає від епілептичних нападів до 10-20 разів на добу.

Вперше хвороба дала про себе знати  8 березня цього року. Однак, місцеві лікарі «розвели руками» та не змогли точно встановити діагноз.

«Єдина надія на обстеження та подальше лікування за кордоном. Допоможіть чим зможете, навіть не фінансово… Можливо стикались з таким і можете поділитись досвідом, можливо допоможете зібрати хоть якусь сумму – продвиганням групи», – йдеться у спільноті.

За словами родичів хлопчика, прогнозу на одужання і лікування медики в Україні не дають. Єдиний шанс врятувати хвору дитину – пройти лікування в клініці «ГлорісМед» у Німеччині. На що родині маленького Анатолія необхідно зібрати 20 000 євро.

Реквізити матері хлопчика Світлани Сизюк: карта Приват банку: 5168742345515963; тел..: +38 098 302 37 29, +38 050 806 45 03.

Документи хворого малюка:

Фото 7-місячного Анатолія: