Волинські міліціонери отримали нагороди

Відомчі заохочувальні відзнаки нагрудні знаки «За безпеку народу» та «За відзнаку в службі» отримали троє правоохоронців, які пройшли випробування службою у зоні проведення антитерористичної операції.

Нагороди міліціонерам вручив перший заступник начальника – начальник слідчого управління УМВС України у Волинській області полковник міліції Анатолій Петрушин в присутності керівного складу ОВС області, ‒ повідомляють у СЗГ УМВС Волині.

Відповідно до наказу МВС України, нагрудний знак «За безпеку народу» отримав оперуповноважений відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків УМВС України у Волинській області підполковник міліції Олег Матчук. Старший слідчий слідчого управління УМВС України у Волинській області капітан міліції Іван Дацьо та заступник начальника слідчого відділення Луцького РВ майор міліції Іван Філонюк нагороджені нагрудними знаками «За візнаку в службі».

«Дякую вам за щире прагнення повернути мир на рідну землю. Ці нагороди – найкраща оцінка вашої роботи та відданості справі, – звернувся до правоохоронців Анатолій Петрушин. – Тож хочу подякувати вам за сумлінне виконання службових обов’язків в зоні бойового конфлікту та вірне служіння українському народу».

PM486image002 PM531image001 PM987image003