Учаснику конфлікту біля Шацька погрожували

Люди директора ПП «Флора» В’ячеслава Полякова погрожували працівнику охоронної фірми «Феміда–інтер» Ігорю Козару, який брав участь у конфлікті в селі Ростань 19 липня.

Нагадаємо, навколо підприємства «Флора» у селі Ростань Шацького району відбувся конфлікт між людьми В’ячеслава Полякова та представникам фірми «НПП «Органіка». 19 липня охоронці супроводжували людей з «НПП «Органіка», які намагалися пройти на території підприємства «Флора», щоб взяти під охорону своє майно.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО КОНФЛІКТ ТУТ

До цього озброєні люди в балаклавах 10 липня приїжджали додому до Ігоря Козара, що мешкає у Ростані, та погрожували прострелити ноги і спалити будинок. 

Після інциденту в Ростані 19 липня погрози продовжилися. За словами Ігоря Козара, надвечір 19-го люди в балаклавах знову приїхали до будинку в Ростані та почали погрожувати його дружині.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО СТРІЛЯНИНУ БІЛЯ ШАЦЬКА

Козар звернувся з скаргою в міліцію. При цьому міліціонери шацького райвідділу порадили членам сім’ї Козаря не виходити з подвір’я через небезпеку нападу людей Полякова, які досі базуються на території ПП «Флора».