Нововолинець з Іспанії допомагає волинським воїнам

Уродженець Нововолинська Віталій Титаренко, який зараз живе в Іспанії активно співпрацює з місцевою «Самообороною».

Чоловік ‒ учасник організації Армія SOS, ‒ пише Буг.

Громадський рух «Самооборона Нововолинська» займається допомогою для військових в АТО. «Ми розмістили інформацію про те, що хлопцям в АТО потрібна допомога, в усіх соцмережах. Люди почали перераховувати кошти. Ось тоді Віталій Титаренко, який співпрацює із нашою організацією, вирішив допомогти нашим бійцям із «АЗОВу», ‒ розповів керівник «Самооборони Нововолинська» Володимир Шаповал.

Віталій Титаренко – уродженець Нововолинська, зараз працює та живе в Іспанії. За оголошенням зв’язався із Володимиром Шаповалом та запропонував допомогу. В Іспанії Віталій бере активну участь у організації «Армія SOS».

Володимир Шаповал розповів, що «було дуже приємно, що хлопці із України, які зараз знаходяться у Іспанії, простягнули руку допомоги нам та нашим військовим».

«Армія SOS MURCIA» ‒ волонтерська організація, до якої входять українці що проживають у Іспанії в регіоні Мурсія. Організація була створена стихійно, на одному з мітингів, що проводилися українцями в Мурсії в знак протесту проти агресії путінської Росії.

За час волонтерської діяльності українськими волонтерами в Іспанії було відправлено сотні ящиків з допомогою на першу лінію фронту для добровольців. Вони відправляли термобілизну, нижню білизну, куртки, светри, форму, взуття, медикаменти, цитрусові. «Армія SOS» започаткувала пошиття білих маскувальних костюмів, які розробили і виготовили власними руками. Під час зимового періоду було відправлено 325 таких костюмів.

«Армією SOS Мурсія» було закуплено чотири позашляховики, які зараз працюють на передній лінії фронту. Також організація допомогла купити і відправити в Україну інших два позашляховики, профінансованих «Армією SOS Канади». Вся допомога йде на першу лінію фронту для добровольчих батальйонів.

Допомога іспанських волонтерів доходить до наших воїнів через Армію SOS Київ, яка працює під керівництвом Юрія Касьянова. Також вони неодноразово відсилали допомогу на Львівський військовий госпіталь.