Незаконний продаж алкоголю біля «Кромберга»: міліція не поспішає на виклик

Активіст волинської “Самооборони” Олександр Ніколайчук (на фото) поскаржився на повільну реакцію міліції Луцького району.

Про це він написав у Facebook.

Нагадаємо, йдеться про конфлікти, які постійно виникають біля заводу “Кромберг енд Шуберт”. Тут інвалід другої групи Роман Левчук з-під поли продає спиртне працівникам підприємства. Міліція вже затримувала його раніше після скарг “самооборонівців”, однак чоловік й далі порушує.

“…на моє звернення до чергового направити міліцейський наряд отримав відповідь, що по інваліду другої групи вже складено три тисячі протоколів, а він як заробляв на вадах робітників заводу, так нехай і заробляє. Довелося на підвищених тонах вимагати виїзду оперативної групи. Доречі вчора увечері відстань у 800 метрів чергове авто райвідділу долало аж 40 хвилин. Учора Ваші підлеглі відмовлялися на місці вчинення правопорушення складати прототокол та вилучати алкоголь, аж доки не під’їхала “моральна підтримка” черговій групі швидкого реагування “Самооборони Волині”, – пише Ніколайчук.

Також він звернувся до начальниками міліції району Сергія Тягунова.

“Міліція на чиєму боці? На стороні правопорушників чи відстоює інтереси громадського порядку? На стороні злочинців і потурає бандитам чи бореться із ними? Хто дасть відповідь? Я не хочу, щоб ці питання залишалися риторичними. Скільки можна просити кожного міліціонера: “Не справляєтеся з своїми службовими обов’язками, то звільняйтеся. Дайте змогу попрацювати тим, хто принаймні спробує справитися”. Скільки можна переконувати людей, що не всі міліціонери негідники?” – написав Ніколайчук.