На Волині депутата судитимуть за зловживання службовим становищем

На Волині судитимуть депутата Маневицької районної ради. Посадовця звинувачують у зловживанні службовим становищем.

Про це інформує прес-служба прокуратури області.

Прокуратура Волинської області скерувала до суду обвинувачення  у кримінальному провадженні щодо депутата Маневицької районної ради, колишнього директора державного підприємства «Маневицьке лісове господарство».

Посадовця звинувачують у зловживанні службовим становищем. За словами позивачів, діяльність депутата завдала шкоду державним інтересам.

Досудове розслідування встановило, що у лютому 2011 року посадовець, зловживаючи службовим становищем в інтересах ТзОВ «Захід Ліс», уклав із цим товариством договір поставки необробленої деревини. Чоловік реалізував її товариству за цінами, нижчими від тих, що склалися на останніх аукціонних торгах, а також нижчими від відпускних цін, затверджених директором лісгоспу.

Сума завданих лісовому господарству збитків становить понад 50 тисяч гривень.

У подальшому, аби приховати факт незаконної реалізації продукції, колишній керівник лісгоспу примусив інших працівників державного підприємства вчинити службове підроблення – скласти акти комісійного огляду на зміну якості проданої деревини задля зменшення її вартості.
І такі акти – про те, що нібито при огляді деревини з’ясувалося, що вона надійшла з ділянки, де проводилась підсочка лісу, внаслідок чого змінилась форма колод, що зменшило їх вартість і товарність деревини, були складені службовими особами підприємства, підписані колишнім директором лісового господарства та надані ним працівникам контрольно-ревізійного відділу у Маневицькому районі.

До слова, службові особи державного підприємства, які підробляли документи на вимогу свого колишнього керівника, уже засуджені.