На Рівненщині вилучили 57 кілограмів бурштину

Правоохоронці 22 липня провели обшук житла та прилеглого до нього господарства у мешканця селища міського типу Володимирець на Рівненщині, під час якого виявили та вилучили 57 кілограмів бурштину-сирцю.

Про це повідомляє 4 влада з посиланням на прокуратуру Рівненської області.

«Слідчі дії проводили працівники прокуратури та міліції у рамках розслідуваного кримінального провадження, в ході якого одержано інформацію про незаконне придбання, зберігання та збут бурштину одним із мешканців Володимирця. Необхідність обшуку мала на меті припинити незаконну діяльність з дорогоцінним камінням», – повідомив прокурор Володимирецького району Олександр Войтюк.

Як наслідок, правоохоронці вилучили значну кількість бурштину-сирцю, який доставили до УМВС України в Рівненській області.

До ЄРДР внесли відомості про кримінальне правопорушення, передбачене статтею 198 Кримінального кодексу України (придбання, отримання, зберігання чи збут майна, одержаного злочинним шляхом).

Слідчі дії тривають.

Довідково: санкція згаданої статті передбачає покарання у вигляді арешту на строк до шести місяців або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на той самий строк.