Лучани стали заручниками конфлікту «Електротермометрії» та «Луцьктепла»

Лучани не можуть поставити лічильники через конфлікти «Електротермометрії» та «Луцьктепла».

Про це повідомляє інформаційне агентство «Волинські новини».

Лучани, що мешкають на вулиці Шевченка, 37а, не можуть поставити теплові лічильники у свій будинок, оскільки їй відмовляють у видачі документації на технічні умови. Так, ПАТ «Електротермометрія» відмовляється надавати необхідні папери, мовляв, «не дамо, поки ДКП «Луцьктепло» не покриє усі свої борги».

Таку інформацію обурені містяни розповіли під час прийому громадян у Луцького міського голови Миколи Романюка.

Зі слів однієї із мешканок будинку Зої Марковської, лучани свого часу написали листа до міської ради, у якому йшлося про те, що вони хочуть поставити лічильники на власний будинок.

«Ми зібрали збори мешканців, пішли в жек. Однак звідти нас направили у ДКП «Луцьктепло» за документацією на технічні умови. Пішла я в «Луцьктепло», попросила технічні умови. Утім там мене «відфутболили» звертатися на ПАТ «Електротермометрія», – каже жінка.

Вона зазначила, що лист із проханням надати необхідну документацію, на «Електротермометрію» відправили ще 7 липня. Але офіційної відповіді й досі не отримали. Натомість отримали неофіційну: поки «Луцьктепло» не заплатить заборгованість за будинок, технічні умови нікому не нададуть.

На це Луцький міський голова Микола Романюк відповів, що, якщо все буде добре з документами, то у майбутньому можна буде облаштувати у будинку індивідуальну котельню, модернізувати її, а потім віддати на баланс ДКП «Луцьктепло».

Бо виходить, що комунальне підприємство купує тепло в «Електротермометрії», – зазначив він й наголосив, що кошти на співфінансування цього проекту у кількості 60% від потрібної суми виділять з міського бюджету, мовляв, у міській казні вони є.