Збирають гроші, щоб повернути полоненого волинянина додому

На Волині шукають гроші, аби доправити визволеного з полону військового, який лікується у Харкові, додому у Горохівський район.

Про це повідомляє Горохів – моє місто.

«Більше чотирьох місяців у полоні в проросійських загарбників перебував наш односельчанин Анатолій Семенюк — дуже хороша людина, який пішов воювати у свої майже 50 років, патріот країни і свого села Ржищів. Тим часом, на Великдень, його син Андрій був важко травмований в дорожньо-транспортній пригоді», – повідомляють друзі сина військового Саша, Ігор і Василь.

Сина бійця прооперували у Волинській обласній лікарні, зараз він у комі. Нещодавно матір Руслана забрала його додому, однак йому потрібний постійний догляд і гроші на лікування.

Окрім того, батька-бійця вдалося визволити з полону. Наразі його лікують у Харківському госпіталі. Аби привезти Героя додому потрібна велика сума грошей. Односельчани сім’ї Семенюк збирають кошти усім селом.

«Просимо всіх чуйних людей теж внести свій вклад для цієї справи, адже Анатолій Семенюк пішов воювати і втратив здоров’я за всіх нас», — звернулися до сайту «Горохів — моє місто» друзі Андрія Семенюка. які назвалися Сашею, Ігорем і Василем.

Телефонувати слід у Бужанівську сільську раду до сільського голови Івана Гиля: +380 337 99 35 31 або до дружини військовослужбовця Руслани Семенюк: +38 096 734 01 25.