Волиняни відвезли 2 тонни харчів військовим на Схід

Волинські свободівці передали 2 тонни продуктів для українських бійцям, які воюють у Донецькій області.

Про це інформує прес-служба Волинської обласної організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода»

15-17 липня заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська свободівець Анатолій Пушкін спільно з волонтерами «Легіону Свободи» Горохова та  громадською організацією «Майдан-Любешів» відвезли українським бійцям на Схід понад 2 тонни продуктів харчування.

Відтак, волонтери забезпечили солдат капустою, картоплею, консервацією, салатами, крупами, свіжоим хлібом, печивом, а також передали адресні передачі.

Допомогу отримали армійці 95-ї, 79-ї та 25-ї бригад, які воюють у Донецькій області. Окрім того, активісти передали продукти спецбатальйону особливого призначення МВС «Січ», який дислокується у Курахово.

За словами військових, місцеве населення прихильно ставиться до української армії і поступово звільняється від російського шовіністичного впливу.

«Нам було приємно зустрічати на шляху пусті постаменти бовванів-Лєнінів. Здивували також новий асфальт та чистота Краматорська та Слов’янська. Люди на Сході країни починають відчувати перевагу єдиної України над російськими маріонетками ДНР-ЛНР. На питання, що ми здобули від Революції гідності можна впевнено відповісти: перемогу та поширення національної ідеї на Сході України. Адже ще два роки тому ми й не сподівались, що на Донеччині чи на Луганщині будуть майоріти повстанські прапори. Що націоналізм в цьому регіоні, над яким знищувався впродовж століття російським комуністичним режимом, знову повертається. Адже націоналізм – це фундамент побудови тієї України, про яку мріяли Тарас Шевченко, Леся Українка, воїни-повстанці ОУН-УПА», – прокоментував поїздку заступник голови Волинського комітету гуманітарного забезпечення війська, керівник Любешівської районної організації ВО»Свобода» Анатолій Пушкін.

волинські свободівці з гуманатірною допомогою волинські свободівці з гуманітарною допомогою1 волинські свободівці на Сході Волинські свободівці на Сході1