Волинський волонтер-адвокат закликає колег бути совісними

Волинський волонтер-адвокат Василь Нагорний закликав адвокатів, які захищають військових, не йти на угоду з прокуратурою.

Про це він написав у Facebook.

Публікуємо його допис без змін та правок:

Володимир сьогодні. Злий, як чорт… Ні, в суді все нормально, боєць поки його судять заслужено отримав статус і посвідчення учасника бойових дій, і по справі в нього буде все гаразд.

Просто після суду, зустрівся один за одним з трьома бійцями. Всі вже підписали угоди з прокурорами про визнання вини, всіх «розвели як котят», всі хочуть виправити ситуацію і справедливого суду. Та найгірше, що двоє мали адвокатів. Колеги, … вашу …, не можна вимагати в бійця (реального «атошника») солідні кошти, якщо ви допомогли слідчому військової прокуратури переконати бійця взяти на себе «условку».

Ви ставите підпис під угодою і ні разу не бачились з бійцем під час слідчих дій. Такий вирок, вони можуть в суді отримати і самі, бо «условка» це й так найважче покарання, яке суд присуджує бійцям. На кому ви хочете нажитись? Ідіть розводьте грабіжників і злодіїв. Припиняйте, бо добром то не завершиться. Певно, далі буде…