Володимир-Волинський: активісти показали, як карали «автоандонів»

Володимир-Волинські активісти опублікували відео з громадського рейду «стопхам» у місті.

Про це йдеться у групі «АнтиАвтоАндони Володимира-Волинського» у Facebook.

Громадські діячі організували «полювання» на володимир-волинських водіїв, які порушують правила дорожнього руху. Порушникам клеїли на автівку наклейку з написом: «мені плювати на всіх, я паркуюсь, як мудак». Рейд відбувся по вулиці Данила Галицького біля ринку та міської ради, а також на вулиці Соборній біля будинку райдержадміністрації

Однак, водії виправдовували себе і намагалися переконати активістів у тому, що вони змушені порушувати правила. До прикладу, один з водіїв запевняв громадських діячів, що він насправді не паркується у забороненому місці, а ввімкнув аварійку, та на запитання громадських діячів, чи його авто зламалося, водій відповів, що він чекає дитину.

Інша ж жінка-водій Тамара, яка працює на базарі та має власні точки, пояснила, що не може припаркуватися у відведеному для цього місці через те, що стоянку біля ринку продали і відтак вона змушена залишати машину біля ринку, мовляв вона по кілька разів на день возить товар.

«В нас проблема у всіх базарників: в нас не заїхати неможливо, не виїхати», – скаржиться підприємець.

До того ж жінка є членом «Правого Сектору», тож активісти закликали її, зібрати працівників ринку та звернутися у міську раді з проханням вирішити проблему паркування.

Окрім звичайних водіїв наклейку також наклеїли і на службову автівку місцевих міліціонерів.