Перехвалилися: квітковий ринок у Луцьку розігнали частково

У Луцьку муніципали припинили діяльність тих продавців квітів, які торгували на тротуарі. Однак намети у сквері поруч не демонтували.

Про це повідомляє Район. Луцьк.

Віра Волкова – одна з тих, хто торгував на тротуарі квітами. Вона повідомила, що справді розігнали жінок, які реалізують квіти, їм також виписали протокол та пригрозили штрафами. Однак продавцям, що торгують в палатках, лише видали приписи.

«Начальник відділу муніципальної дружини Юлія Сиротинська накинулась на нас з поганими словами, ми дуже образились і жалітимемось на неї та писатимемо скарги», – каже Волкова.

Вона повідомила, що торговцям запропонували перейти працювати на проспект Волі, 41 (за магазином «Знання»), але «там болото, нема бруківки і дерева». Мовляв, погодяться перейти, якщо територію викладуть бруківкою.

Мешканець прилеглого будинку Руслан розповів, що негативно ставиться до стихійного базарчика фактично на своїй прибудинковій території:

«Мами приходять з дітьми в поліклініку і, поки чекають надворі – замість того, щоб посидіти на лавці, – мусять відганяти мух від візочків. Та і запах там поблизу застояної води і гнилих квітів – це, як мінімум, неприємно, як максимум, антисанітарно. І взагалі, там раніше скверик був з лавками, де можна було відпочити. А тепер Бог знає, що зробили. Он бабусь розігнали, а в палатках і далі стоять», – ділиться Руслан.

Начальниця відділу муніципальної дружини Юлія Сиротинська повідомила, що всіх, хто торгує на «базарчику» в центрі, завчасно попередили про ліквідацію.

«Кожну особу, що торгує на «базарчику» у центрі міста ми, разом з віце-мером Тарасом Яковлевим, попередили за два тижні. А весь конфлікт виник через демонтаж конструкцій, що були приковані до паркану. Ці контрукції систематично псували огорожу і підоснову тротуару. Відтак, нами були виявлені пошкодження тротуарного мощення. Варто зазначити, що з 18 осіб, які проводили торгівлю, 17 громадян самостійно демонтували свої місця. Весь процес було зафіксовано на фото і відео», – прокоментувала Сиротинська.

Завтра відбудеться засідання адмінкомісії, де вирішуватимуть питання з торгівлею квітами в центрі.