«Окремі» дуківці підтримують Колісника і охороняють його

Деякі бійці волинського батальйону ДУКу допомагають Роману Коліснику (на фото) повернутися у владу та охороняють його. Зі слів керівника нововолинських дуківців Андрія Фафлея, це робить командир батальйону Віталій Ковальчук.

Як пише Під прицілом, про це йшлося 20 линпя під час прес-конференції громадських організацій Волині щодо повернення до влади кланів часів режиму Януковича.

Так, стверджує видання, представник однієї з місцевих громадських організацій заявив, що до повернення Романа Колісника окрім нинішньої влади доклали руку і самі ж представники громадського руху. А саме – окремі бійці ДУК ПС, які, за його словами, підтримали Колісника-молодшого і вже їздять з ним у ролі приватної охорони. Мовляв, це свідчить про те, що Роман Колісник проплатив підтримку добровольців, які почали його «кришувати».

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО ПОВЕРНЕННЯ РОМАНА КОЛІСНИКА ДО ВЛАДИ

На таку заяву різко відреагував представник нововолинського осередку ДУК ПС Андрій Фафлей, який заявив, що не можна увесь Добровольчий корпус Правого сектору уособлювати в єдиному Віталію Ковальчуку. Мовляв, такі дії дійсно дискредитують увесь батальйон, однак не можна судити про всіх одразу.

«Служба безпеки Правого сектору розбереться з тим, що представляє пан Ковальчук», – запевнив Андрій Фафлей.