Муніципали розігнали торговців квітами в центрі Луцька

Стихійний ринок квітів біля магазинів «Перлина» та «Пано» розігнала Муніципальна дружина Луцька.

Акцію муніципали провели 20 липня, ‒ йдеться на офіційній сторінці структури Facebook.

«Ця територія є тротуаром і не призначена для стихійної торгівлі. За заявами продавців квітів, їм було надано час до 20.07 для самовільного демонтажу встановлених конструкцій (зонтів, ваз, стільців та столів), проте не усі виконали дані вимоги», ‒ написано в повідомленні.

Тож, о 5:30 інспектори відділу почали вилучати та демонтувати незаконні конструкції. «Банально, але таких куп сміття, які залишили «ромашкові квітникарі» в центрі міста, треба ще пошукати», ‒ звертають увагу муніципали.

«Просимо зауважити, що дані особи запевняли в ЦНАПі, що прибирання вони здійснюють щоденно тричі на день. Прибиральниця з ЖКП, яка прибула для виконання робіт, повідомила, що втомилась щодня «вигрібати» купи листя, гнилі, коробок та бруду. Жодна особа, що здійснювала торгівлю на просп. Волі «домашніми» квітами не сплачувала податків, плати за використання землі та не відшкодовувала прибирання території тощо», ‒ повідомляють деталі конфлікту.

За інформацією муніципалів, торговці пошкодили паркан та основу під паркан, щоденно приковуючи ланцюгами конструкції. Крім того, пошкодили в сквері тверде покриття ‒ вони розібрали частину бруківки, якою попідмощували зонтики для рівноваги.